Trochę adrenaliny na ściance wspinaczkowej!

Dzięki Stowarzyszeniu Kolibki ADVENTURE PARK oraz Gdyńskiemu Stowarzyszeniu SINREKS odbyły się 30 marca w naszej szkole, niezwykłe lekcje wychowania fizycznego, przeprowadzone na ściance wspinaczkowej. Młodzież wspinała się wspólnie z rówieśnikami z zaproszonych sąsiadujących szkół podstawowych. W programie „zajęć z odrobiną adrenaliny” uczestniczą takie szkoły jak: ZS nr 11, SP nr 20, VI LO w Gdyni.

Zapraszamy do naszej szkoły na Dzień Otwarty, we wtorek 17 kwietnia w godzinach 12-14.30, gdyż po raz kolejny będziemy gościć instruktorów Adventure Parku…, a każdy z Was będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej.

Wszystkim spragnionym prawdziwych przygód polecamy Kolibki. Więcej informacji na stronie www.adventurepark.pl

Jesteś tutaj: Start